AMC100-FAK30
AMC100-FAK30
● Kifejezetten az adatközpontban lévő szerver tápellátásának kezelésére tervezték
● Egy plusz B kettős váltakozó áramú kimeneti áramkör, összesen 30 ág
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
● 2.-31. harmonikus
A szálláslekérdezés elküldése
  • Leírás
    Információ
    Jellegzetes
    1) Kommunikáció:RS485/Modbus-RTU
    2) Több áramkör:30 egyfázisú vagy 10 háromfázisú
    3) U és I besorolás:U:AC 220V/380V I:5A
    Funkció
    ·30 kapcsolási állapot
    ·1 RS485 kommunikáció
    product-518-519
    Telepítés
    DIN 35mm
    Méretek (H*Sz*Ma):
    product-616-616
    Megjelenés
    Vezeték
    image014
    image015
    image017
    Paraméter
    Elosztó rendszer
    AC
    Buszfeszültség
    Névleges feszültség
    220V
    Mérési tartomány
    ±20 százalék
    Túlterhelés
    Pillanatnyi feszültség 2x/sec
    Áram bejövő áramkör
    Névleges
    50mA
    Hatótávolság
    0.125-60mA
    Túlterhelés
    Folyamatos 1,2-szer, pillanatnyi 10-szer/mp
    Környezet
    magasság
    2500 m vagy annál kisebb
    Hőfok
    Munka: -15 fok -55 fok Tárolás: -25 fok -70 fok
    páratartalom
    Relatív páratartalom 93 százalék vagy annál kisebb
    Frekvencia
    AC45-65Hz
    Intézkedés
    Kimenet
    Szigetelési ellenállás
    A szigetelési ellenállás az összes kapocs és a burkolat vezető részei között legalább 100 MΩ